הפנג שואי נולד בסין מתוך כבוד והערצה לטבע.  הסינים האמינו שאם הם יצליחו לחקות ולהעתיק את איזון כוחות הטבע לחייהם היומיומיים הם יזכו ליתר הרמוניה בתנאי חייהם ובאיכות חיים יותר טובה, כי פנג שואי זה בעצם הטבע. כל מה שאנו רואים, מרגישים, מריחים, שומעים - לכל זה יש השפעה עלינו. לכן, הפנג שואי עוסק בהרמוניה בין האדם וסביבתו. הפנג שואי מחקה את השינויים וההרמוניות בטבע ומכניס אותו לסביבה בה אנו חיים ונמצאים, מתוך אמונה שאנו ניזונים מאותם רטטים ואנרגיות כל הזמן.
התורה מבוססת על השפעות ושיתוף בין שמים וארץ, רוח ומים, צבעים, חומרים ובני אדם מתוך אמונה כי זרימות האנרגיה החיוביות והשליליות משפיעות על העולם הסובב אותנו. ניתן לדמות זרימות אלה לערוץ נחל העובר בין סלעים הרריים, מפלס את דרכו בין אבנים ויוצר מפלי מים בדרכו אל האוקיאנוס הגדול. מטרת תורת הפנג שואי היא ליצור זרימות אנרגיה חיוביות ולהפנות אותן למטרות חיוביות. מקור האנרגיה החיובית בטבע הינו מים. למים יש השפעות מטהרות ומרעננות אשר מחדשות את כוחות החיים. לכן, בין אם אתם מאמינים בגישת הפנג שואי או לא, מזרקות בית וגן מוסיפות לאיכות החיים וזרימות המים מרגיעות ומרחיקות אונו מעומס החיים ומוסיפות שלווה.
 
מפלי מים ו"פנג שואי"

פרוש המילים פנג שואי הוא רוח ומים, מכאן ניתן להבין את המשמעות העמוקה שיש למים על פי הפנג שואי. מים זורמים הם עוצמה ורוך שיחד מניעות את האנרגיה.
לפי הפנג שואי מים זורמים מפיצים אנרגיה חיובית וזרימה ומסמלים את השפע בבית ובמקום העבודה. המים עוזרים ליצור אוירה נינוחה ומביאים נגיעה של הטבע לתחום המחייה שלנו, בין אם בבית או במקום העבודה. לכן מפל מים ביתי משמש אחד התיקונים המשמעותיים על פי הפנג שואי.
נהוג להציב את המפל במקומות שונים: בתוך הבית ליד דלת הכניסה כאשר הזרימה היא לתוך הבית, מחוץ לדלת הכניסה של הבית כאשר הזרימה לכיוון דלת הכניסה, או בתוך הבית בכיוון דרום מזרח (האזור הדרום מזרחי של הבית על פי הפנג שואי הוא אזור השפע).
 
 

בקרוב יעודכנו כאן החדשות

מזרקות בית וגן - יוסי רון טל: 054-6556213  yosiron.com